فراخوان شرکت در نظر سنجی نیمسال اول تحصیلی 98-97


فراخوان شرکت در نظر سنجی نیمسال اول تحصیلی 98-97

نظر به شروع نظرسنجی نیم‌سال اول تحصیلی 98-97 از تاریخ 1397/10/1 لغایت 1397/10/14 و با توجه به اینکه نتیجه‌ی حاصل از آن به عنوان تنها مدرک مورداستناد در ارزیابی کارنامه‌ی آموزشی اساتید لحاظ خواهد شد، رعایت دو اصل اساسی دقت و صداقت در تکمیل آن ضروری می‌باشد.

دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که نمرات اکتسابی در ارزیابی آموزشی به عنوان مهمترین عامل تأثیرگذار در تصمیم‌گیری جهت ادامه یا قطع همکاری با اساتید مدنظر قرار خواهد گرفت و درصورتی‌که نتیجه‌ی ارزیابی استادی در یکی از دروس ضعیف باشد آن درس با استاد دیگری ارائه خواهد شد. به علاوه، چنانچه استادی در چند ترم متوالی نمره‌ای پایین‌تر از حد نصاب لازم کسب نماید، مؤسسه قطعاً به دنبال راه کار مناسب جهت حل مشکل مذکور خواهد بود.

دفتر نظارت و ارزیابی به عنوان متولی ناظر بر حسن اجرای نظرسنجی، امیدواراست با شرکت حداکثری و در عین حال مسئولانه، صادقانه و منصفانه‌ی دانشجویان در این همه‌پرسی، نتیجه‌ی حاصل از آن بتواند به عنوان مستندی موثق و معتبر در راستای سیاست گذاری آموزشی مؤسسه به‌کار آید تا بر پایه‌ی آن شاهد ارتقاء سطح کیفی آموزش‌های ارائه شده در مؤسسه باشیم.

لازم به ذکر است که با توجه به اهمیت بحث نظارت و ارزیابی و براساس مصوبه شورای آموزشی مؤسسه، دانشجویانی که ارزشیابی اساتید را در موقع مقرر انجام ندهند، در هنگام انتخاب واحد نیم‌سال آینده در اولویت ثبت نام قرار نخواهند گرفت.

برای اطلاع از مسیر و نحوه تکمیل پرسشنامه نظر سنجی اینجا را کلیک کنید.